Werkgebied Breezand

Herinrichting Dirk Lubbertstraat en Wijdenes Spaansweg in Breezand

De Dirk Lubbertstraat en Wijdenes Spaansweg in Breezand worden vernieuwd. Wij vervangen de riolering, asfaltrijbaan en bestrating. De parkeervoorzieningen en het openbare groen worden opnieuw ingericht.

Planning werkzaamheden

De werkzaamheden in de Dirk Lubberstraat zijn gestart in het voorjaar van 2025. Ook de Wijdenes Spaansweg wordt heringericht. De werkzaamheden worden eind 2025 afgerond.

Update juli 2025

LocatieBeginEind
Verwijderen asfalt Dirk Lubbertstraat25 februari 202526 februari 2025
Rioolwerkzaamheden Dirk Lubbertstraat27 februari 2025 (in fasen) Zie overzichtstekening30 april 2025
Inrichting Dirk Lubbertstraat1 mei 2025 (rijbaan)15 mei 2025 (rijbaan)
Verwijderen asfalt Wijdenes Spaansweg29 april 202529 april 2025
Riool werkzaamheden Wijdenes Spaansweg29 april 2025 Zie overzichtstekeningeind september 2025
Bestrating Wijdenes Spaanswegoktober 2025oktober 2025
Asfalteren Wijdenes Spaanswegoktober 2025 (rijbaan)oktober 2025 (rijbaan)

Momenteel loopt de aanbesteding voor het selecteren van een aannemer voor het uitvoeren van de herinrichting. De werkzaamheden in de Dirk Lubbertstraat zijn verplaatst naar het voorjaar van 2025 en aansluitend wordt de Wijdenes Spaansweg heringericht. De werkzaamheden worden eind 2025 afgerond. In het najaar volgt nog een informatieavond om de aannemer en zijn planning te presenteren.

Hieronder vindt u de bouwtekeningen. U kunt deze vergroten door op een afbeelding te klikken.

Bouwtekeningen van de herinrichting
Bouwtekeningen van de herinrichting
Bouwtekeningen van de herinrichting
Bouwtekeningen van de herinrichting

Door organisatorische uitdagingen is de rioolberekening later klaar dan we dit wilden. Dit heeft gevolgen voor de planning van het project.

Het is de bedoeling dat er voor de zomervakantie 2024 een aannemer is voor het project. Dit betekent dat de start van de werkzaamheden in de Dirk Lubberstraat na de zomervakantie is. Begin 2025 starten vervolgens de werkzaamheden in de Wijdenes Spaansweg. De werkzaamheden worden dan halverwege 2025 afgerond.