Concert met Nils de Caster en Sara de Smedt
Een avond met ongekend goede folkmuziek door bijzondere zuiderburen. Heerlijke Americana songs verpakt in een zeer vermakelijk concert met virtuoos spel van alleskunner Nils en de verfijnde humor van zijn partner Sara.
Nils de Caster
Nils De Caster speelt al zijn hele leven muziek: als klassiek violist, bluesbrother van Roland, soulmate van Bruno Deneckere, secondant van Lieven Tavernier. Hij tourde met de Broken Circle Bluegrassband en speelt bij de Infamous Roots Rielemans Family, Stash en Guy Verlinde. Normaal gezien was hij op dit moment muziek aan het schrijven voor de nieuwe theatervoorstelling “Papin” van Karlijn Sileghem maar het is nog koffiedik kijken hoe dit proces opnieuw opgestart kan worden.
Sara de Smedt
Sara de Smedt speelde als actrice mee in producties van de KVS en Theater Antigone. Ze componeerde de muziek voor Mary’s Bleeding Heart, was jarenlang één van de zangeressen van The Triplettes en speelde in Peter Pan, The Never Ending Story, een arenaspektakel dat op wereldtournee ging. Ze speelt mee in het soloprogramma ‘Soul of a man’ van Nils De Caster.
Meer informatie en tickets
Kijk voor meer informatie en tickets voor dit evenement op de website van de Cultuurschuur.
