ZuiderZeeCafé bij Gemaal Lely binnen drie dagen vol

20 februari 2026, 09.11 Laatst bewerkt een dag geleden
| Laatst bewerkt een dag geleden
Gemaal Lely

De editie van het ZuiderZeeCafé op donderdag 6 maart bij Gemaal Lely in Wieringerwerf is binnen drie dagen volledig volgeboekt. De grote belangstelling onderstreept de betrokkenheid en het enthousiasme rond de Zuiderzeewerken in onze regio.

Hoewel aanmelden niet meer mogelijk is, delen we na afloop een terugblik op de website van de ZuiderZeeWerken. Zo blijft iedereen op de hoogte van de ontwikkelingen.

Kennis en verbinding

Het ZuiderZeeCafé brengt partners, initiatiefnemers en betrokkenen samen om kennis te delen en nieuwe verbindingen te leggen. Dat de bijeenkomst zo snel vol is, laat zien dat het thema leeft in Hollands Kroon en daarbuiten.

Verleden, heden en toekomst

Tijdens deze middag staan verleden, heden en toekomst centraal. De bijeenkomst start met een lezing en rondleiding bij Gemaal Lely, verzorgd in samenwerking met HHNK. Vervolgens geeft het programmateam ZuiderZeeWerken een vooruitblik op de plannen voor 2026. Initiatiefnemers uit de regio krijgen daarna het woord tijdens korte zeepkistpitches, waarin zij hun ideeën en projecten presenteren.