TeamAlert in actie tijdens Flora- en Visserijdagen Den Oever
Tijdens de Flora- en Visserijdagen in Den Oever is op zaterdag 29 augustus en zondag 30 augustus TeamAlert aanwezig met StreetTalk. Jongeren kunnen hier op een leuke en actieve manier meer leren over verkeersveiligheid. Zij gaan in gesprek met jongerenvoorlichters en ontdekken hoe zij veilig kunnen deelnemen aan het verkeer.
Samen voor verkeersveiligheid
Verkeersveiligheid is belangrijk. Daarom werkten wij samen met TeamAlert. Met StreetTalk praten jongerenvoorlichters met bezoekers over rijden onder invloed en komen ook andere onderwerpen aan de beurt zoals afleiding in het verkeer, snelheid en veilig gebruik van de e-bike.
Leren door te doen
Bij de stand van TeamAlert kunnen jongeren meedoen aan quizzen, opdrachten en korte uitdagingen. Jongeren leren verkeersrisico’s herkennen en maken kennis met veilig verkeersgedrag. Zij krijgen informatie over verkeersveiligheid, zoals boetes en de risico’s op een ongeval. Ook staan zij stil bij de gevolgen van hun eigen keuzes in het verkeer. Zo vergroten we het bewustzijn en bevorderen we veilig verkeersgedrag.


Voor én door jongeren
De voorlichting wordt gegeven door jongeren. Daardoor sluiten de gesprekken goed aan bij wat andere jongeren meemaken. Bezoekers kunnen vragen stellen, ervaringen delen en met elkaar in gesprek gaan over verkeersveiligheid.
Veilig deelnemen aan het verkeer begint met goede keuzes. Met StreetTalk laten we jongeren op een leuke manier nadenken over hun gedrag in het verkeer. Zo hopen we dat zij veiliger de weg op gaan.
Bezoek de TeamAlert-stand
Bezoekers van de Flora- en Visserijdagen kunnen TeamAlert ontmoeten op:
- Zaterdag 29 augustus 2026
- Zondag 30 augustus 2026
Iedereen is welkom om mee te doen aan de activiteiten en meer te leren over verkeersveiligheid.
Links
Deel via: