Hollands Kroon hijst de vlag voor de campagne Orange the world

Dit nieuwsbericht is verlopen.
24 november 2023, 11.46

Orange the World is de wereldwijde campagne die zich inzet voor het stoppen van geweld tegen vrouwen.

De campagne vindt ieder jaar plaats van 25 november, de Internationale Dag tegen Geweld tegen Vrouwen. Tot 10 december, de Internationale Mensenrechtendag.

Gemeente Hollands kroon steunt initiatief

Wereldwijd hijsen gemeenten in deze periode de campagne vlag. Zo wordt er aandacht gevraagd voor, en steun betuigd aan vrouwen in onveilige en gewelddadige situaties. Ook gemeente Hollands kroon steunt dit initiatief.

Wethouder Sociaal Domein Mary van Gent vindt dat geweld tegen vrouwen moet stoppen. “Dat is de reden dat onze gemeente al jaren deelneemt aan deze campagne. Op 25 november zullen wij op de 2 vestigingen van onze gemeente passende vlaggen hijsen.”

Maakt u zich als inwoner zorgen om een familielid, vriendin, buurvrouw, collega of klasgenoot?

Bel dan voor hulp en advies met organisatie Veilig Thuis. Dit kan anoniem. Bel 0800-2000 of chat met Veilig Thuis via www.veiligthuis.nl 

Samen maken we het verschil.